Для правильної побудови тактики відстоювання прав та інтересів клієнта, а також для її грамотної реалізація в кримінальній справі потрібні доскональні знання правової бази та значний досвід її застосування на практиці, вміння знаходити вихід з будь-яких ситуацій. Від вибору представника в суді залежить кожен етап кримінального процесу і кінцевий його результат.

В яких напрямках ми працюємо?

01

Протидія

незаконним діям представників правоохоронних органів (виїзд на незаконне затримання, незаконний обшук, повернення незаконно-вилученого майна, подача скарг на дії міліції і т.д.)

Захист


інтересів клієнта на стадії досудового розслідування (участь у слідчих діях (допитах, впізнання), надання правової допомоги при обранні, продовження і зміни запобіжного заходу, підготовка та подання клопотань і т.д.)

04

05

Захист

інтересів клієнта на стадії судового розгляду (участь у судових засіданнях, підготовка пояснень, апеляційних чи касаційних скарг, заяв про перегляд справи за нововиявленими обставинами)

Взаємодія

з Державною пенітенціарною службою. Питання пов'язані з умовно-достроковим звільненням засуджених по амністії (підготовка документації, звернень до компетентних органів і судів)

03

02

Представлення

інтересів потерпілого. Стягнення коштів на користь потерпілого в рамках в кримінального процесу (участь у слідчих діях, підготовка та подання клопотань, підготовка звернень та скарг, підготовка та подання цивільних позовів в рамках кримінального процесу, підготовка та подання апеляційних, касаційних скарг, заяв про перегляд за нововиявленими обставинами)

Отримайте захист, на який ви заслуговуєте