Послуги «Pro Bono» надають в основному юридичні фірми, а також маркетингові, консалтингові, технологічні фірми, медичні установи.

В окремих країнах, як, наприклад, в США, серед етичних принципів діяльності, встановлених для юристів American Bar Association, є обов'язок щорічно відпрацювати не менше 50 годин послугами «Pro Bono».


Деякі юридичні компанії спеціально вибирають один день своєї роботи для надання безкоштовної юридичної допомоги. У цей день адвокати надають кваліфіковану правову підтримку тим, хто її найбільше потребує - малозабезпеченим особам, громадським, благодійним та іншим неприбутковим організаціям, а також суб'єктам малого підприємництва.

aktsciya-girlyanda-druzhby_5044

default-logo

Компанія «ЛІГАЛ КАУНСЕЛ ГРУП» також в свою чергу займається проектами «Pro Bono», проводячи абсолютно безкоштовні юридичні консультації.

Останні новини  

 • 10Бер
  Останні правові зміни

  Останні правові зміни

  by max  Коментарі (0)
  Перелік останніх правових змін, які вплинуть на діяльність підприємців та фізичних осіб, прийняті за перші 2 тижні березня. – Встановлено перелік ліцензованих видів господарської діяльності – Експортерів зобов’язали отримувати довідки в ГФС для перерахування валюти...

Відгуки клієнтів  

 • Молодці, хлопці. Добре працюють. Відчувається, що юристи розбираються в тих питаннях, про які говорять!
  Райська Ганна
  Райська Ганна

  Приватна особа

 • Команда професіоналів. Співпрацюємо вже більше двох років. З будь-яким запитанням звертаюся, завжди отримую вичерпну і змістовну відповідь. Не пошкодував, що пішов на абонентське обслуговування